GSMService.pl
SZYBKIE WYSYŁANIE WIADOMOŚCI SMS
Udostępniamy przejrzysty i intuicyjny interfejs, który pozwoli na szybką wysyłkę pojedynczych, codziennych wiadomości SMS do wskazanych odbiorców

Interfejs umożliwia bezpośrednie wprowadzenie numeru odbiorcy wiadomości lub wybranie go z książki telefonicznej funkcjonującej w ramach konta. Możliwy jest również wybór rodzaju wiadomości oraz daty i godziny jej wysyłki. Użytkownik ma możliwość łatwego wyboru pola nadawcy, które zostanie użyte w wysyłanej wiadomości SMS.

Interfejs do wysyłania szybkich wiadomości SMS umożliwia także wysyłanie wiadomości w kodowaniu UNICODE, co pozwala na wykorzystanie polskich znaków diakrytycznych w treści wiadomości SMS.

Jak skorzystać z usługi?

W celu rozpoczęcia współpracy wystarczy zarejestrować w pełni bezpłatne konto w naszym serwisie i zasilić je dowolną kwotą. Nie ma konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy.

Ile to kosztuje?

Korzystanie z interfejsu do szybkiego wysyłania SMSów jest całkowicie bezpłatne. Opłaty pobierane są jedynie za wysłane wiadomości SMS, zgodnie z obowiązującym cennikiem. W przypadku wysyłki większej ilości SMSów istnieje możliwość negocjacji cen. Rozliczenia możliwe są w formie PRE-PAID, a dla wymagających Klientów istnieje możliwość podpisania Umowy i dokonywania rozliczeń POST-PAID (na koniec miesiąca)..

Jakie sieci są obsługiwane?

Aktualnie doręczamy wiadomości do wszystkich sieci polskich i większości zagranicznych. Zobacz pełną listę obsługiwanych sieci.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wszelkie informacje dotyczące usługi wysyłania SMSów uzyskacie Państwo pod adresem bramka@gsmservice.pl.

Sprawdź ceny naszych usług
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Dotpay
Płatności obsługuje: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: