GSMService.pl
JAK ZACZĄĆ - POMOC
Rozpoczęcie korzystania z Bramki SMS i wysyłanie wiadomości jest bardzo proste i przebiega w 3 etapach:

1. Rejestracja konta w GSMService.pl

Pierwszym krokiem jest rejestracja konta w serwisie GSMService.pl. W formularzu należy wprowadzić login konta, hasło oraz adres e-mail. Po rejestracji konta na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym na który należy kliknąć w celu aktywacji konta.

Po aktywacji konta można już się na nie zalogować. Po zalogowaniu należy zaakceptować regulamin, wprowadzić dane do Faktur VAT oraz adres do korespondencji. Należy również wybrać jakiego rodzaju powiadomienia mają być przesyłane na e-mail. W rezultacie zostanie założone konto billingowe w Bramce SMS. Od tej chwili można korzystać ze wszystkich usług, jakie oferuje Bramka SMS.

Nie trzeba podpisywać żadnej umowy!

2. Zasilenie konta PRE-PAID

Konto można zasilić wybierając w lewym MENU z sekcji Rozliczenia opcję Doładuj konto. Do formularza należy wprowadzić kwotę, którą chcemy doładować konto. Minimalna kwota zasilenia konta to 10,00 zł brutto. Następnie należy wybrać sposób płatności. Aktualnie można skorzystać z systemów e-płatności Dotpay (Przelewy24), PayU i Paynow oraz z tradycyjnego przelewu bankowego. Po dokonaniu płatności i jej zaksięgowaniu konto zostanie automatycznie zasilone.

Możliwe są również rozliczenia w opcji POST-PAID. Wówczas na koniec miesiąca wystawiana jest Faktura VAT obejmująca wszystkie koszty wysłanych wiadomości w danym miesiącu z odroczonym terminem płatności. Zapytaj o szczegóły

3. Wysyłanie wiadomości

Od tej chwili można wysyłać wiadomości SMS, MMS oraz FAX. Aby wysłać wiadomość wystarczy w lewym MENU z sekcji Wysyłanie wiadomości wybrać odpowiedni typ wiadomości. Po wysłaniu wiadomości ze stanu konta zostanie odjęty jej koszt.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wszelkie informacje oraz pomoc techniczną dotyczącą Bramki SMS uzyskać można pod adresem bramka@gsmservice.pl.
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Dotpay
Płatności obsługuje: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: