GSMService.pl
ODBIERANIE WIADOMOŚCI SMS - ODPOWIEDZI NA 2Way SMS
Usługa umożliwia odbieranie odpowiedzi na wysyłane z Bramki 2Way SMS.

Odbiorca 2Way SMS wysłanego z bramki GSMService.pl może na niego odpowiedzieć w ciągu 24 godzin od momentu jego otrzymania. Odebrane wiadomości umieszczone zostaną w Skrzynce Odbiorczej dostępnej po zalogowaniu się na konto Użytkownika. Mogą zostać również wysłane na podany e-mail, a także dzięki dostępnym metodom integracji mogą być przekazane do Państwa serwisów, systemów i programów za pośrednictwem wywołania adresu Callback z parametrami zawierającymi m.in. treść wiadomości SMS. Odebrane wiadomości mogą być również wysyłane (przekazywane) pod zdefiniowany numer telefonu (tzw. FORWARD SMS).

Przykład:
Po wysłaniu SMSa 2Way na numer +48601234567, właściciel tego numeru może udzielić odpowiedzi w ciągu 24 godzin wysyłając ją na numer, z którego otrzymał SMSa. Odpowiedzi zostaną umieszczone w skrzynce odbiorczej na Państwa koncie. Mogą być również przekazane na podany adres Callback lub e-mail albo też wysłane na dowolny numer telefonu na Świecie.

Jak rozpocząć odbieranie wiadomości SMS?

Usługa ta jest aktywowana automatycznie na wszystkich kontach i jest całkowicie bezpłatna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Informacje i szczegóły techniczne dotyczące usługi odbioru odpowiedzi na 2Way SMS można uzyskać pod adresem bramka@gsmservice.pl.

Zobacz inne warianty usługi
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Dotpay
Płatności obsługuje: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: