GSMService.pl
WYSYŁANIE MASOWYCH WIADOMOŚCI SMS
Usługa umożliwia szybkie wysłanie dużej liczby wiadomości SMS o jednakowej lub różnej treści (np. marketingowej lub informacyjnej) do tysięcy odbiorców na całym Świecie w jednej chwili!

Jest to idealne narzędzie do informowania klientów o wydarzeniach, zmianach i promocjach w Państwa firmie. Platforma pozwala zaplanować wysyłkę w określonym dniu i godzinie - w momencie najbardziej odpowiadającym założeniom i celom kampanii promocyjnej.

Po zrealizowanej kampanii automatycznie generowany jest raport obejmujący statusy poszczególnych wiadomości SMS oraz czas ich doręczenia.

W szczególności nasza usługa pozwala na:
 • powiadamianie klientów o promocjach i wydarzeniach - przekaz reklamowy dociera bezpośrednio do konsumenta, co zwiększa efektywność kampanii
 • wdrożenie wewnętrznego systemu informowania pracowników o zebraniach itp. za pośrednictwem SMSów,
 • zaplanowanie i wysyłanie Newslettera SMS,
 • wysłanie zaproszeń, powiadomień i komunikatów do określonej grupy odbiorców,
 • rozesłanie jednej informacji SMSem do tysięcy odbiorcy.

Oczywiście zastosowanie platformy do konkretnego celu zależy wyłącznie od Państwa pomysłu.

Sukces prowadzonej kampanii promocyjnej

Wiadomości SMS są doskonałym narzędziem do przesyłania informacji, gdyż przytłaczająca większość konsumentów posiada osobiste telefony komórkowe. Uzyskujecie więc Państwo możliwość dotarcia z informacją bezpośrednio do potencjalnego Klienta, w błyskawicznym tempie oraz w czasie najbardziej odpowiadającym założeniom realizowanej kampanii promocyjnej. Niewątpliwie zwiększa to znacznie prawdopodobieństwo reakcji na przekaz marketingowy. Usługa pozwala na ekspresowe rozesłanie tysięcy SMSów do wielu potencjalnych klientów.

Jak skorzystać z usługi?

W celu rozpoczęcia współpracy wystarczy zarejestrować w pełni bezpłatne konto w naszym serwisie i zasilić je dowolną kwotą. Nie ma konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy. Po zalogowaniu się wystarczy wybrać z menu opcję "Wysyłanie wiadomości -> Wyślij SMS (MMS) -> Masowy SMS (MMS)". Należy zdefiniować tam nowe masowe zlecenie - po załączeniu pliku zawierającego numery odbiorców lub wybraniu ich z książki telefonicznej lub grupy odbiorców, wprowadzeniu treści wiadomości, zdefiniowaniu opcji dodatkowych oraz planowanej daty i godziny wysyłki wiadomości zlecenie zostaje zapisane i jest automatycznie realizowane o określonej porze.

W jaki sposób wprowadzić numery odbiorców do systemu?

Numery odbiorców mogą być wprowadzone ręcznie za pośrednictwem formularza oraz mogą być wybrane z książki telefonicznej lub grupy odbiorców. Jednak najwygodniejszym rozwiązaniem jest przygotowanie pliku tekstowego, zawierającego numery oraz opcjonalnie treść wiadomości SMS.

Co powinien zawierać plik z danymi?

Przygotowywując plik tekstowy zawierający dane potrzebne do realizacji kampanii należy pamiętać, aby poszczególne numery telefonów odbiorców znajdowały się w kolejnych wierszach pliku. Jeżeli plik oprócz numerów odbiorców zawiera również treść wiadomości, powinna być ona oddzielona od numeru przecinkiem, średnikiem lub znakiem |. Jeżeli plik zawiera wyłącznie same numery odbiorców treść wiadomości można wpisać do formularza podczas importowania pliku.

Należy pamiętać, iż numery telefonów odbiorców wiadomości SMS powinny rozpoczynać się od kodu danego kraju (dla Polski jest to kod +48, np. +48601234567).

Przykładowe poprawne formaty (pojedyncze linie) zawartości plików tekstowych z danymi:
 • +48501234567;Treść wiadomości SMS
 • "+48501234567","Treść wiadomości SMS"
 • +48501234567|Treść wiadomości SMS
 • +48501234567

Każdy rekord powinien znajdować się w oddzielnej linii.

Ile to kosztuje?

Korzystanie z platformy do masowej wysyłki SMSów jest całkowicie bezpłatne. Opłaty pobierane są jedynie za wysłane wiadomości SMS, zgodnie z obowiązującym cennikiem. W przypadku wysyłki większej ilości SMSów istnieje możliwość negocjacji cen. Rozliczenia możliwe są w formie PRE-PAID, a dla wymagających Klientów istnieje możliwość podpisania Umowy i dokonywania rozliczeń POST-PAID (na koniec miesiąca).

Jakie sieci są obsługiwane?

Aktualnie doręczamy wiadomości do wszystkich sieci polskich i większości zagranicznych. Zobacz pełną listę obsługiwanych sieci.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wszelkie informacje dotyczące usługi masowej wysyłki SMSów uzyskacie Państwo pod adresem bramka@gsmservice.pl.

Sprawdź ceny naszych usług
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Dotpay
Płatności obsługuje: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: